Випускна письмова робота


 СТРУКТУРА, ЗМІСТ І ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ РОБОТИ

Підсумкова випускна робота повинна виконуватись відповідно до завдання та методичних вказівок.
Рекомендується наступна структура роботи:
         титульний лист;
         план-завдання на підсумкову випускну роботу;
         зміст;
         вступ;
         теоретична частина;
         практична частина;
         контроль якості;
         дефекти;
         техніка безпеки;
         список використаної літератури;
         додатки (за потреби).
Титульний лист є першим у підсумковій випускній роботі і заповнюється слухачем. (Додаток 1)
Завдання, етапи та терміни їхнього здійснення погоджуються з керівником.
У зміст виносяться заголовки, що точно повторюють план роботи. Розділи роботи повинні мати порядкову нумерацію та позначатися римськими цифрами, а пункти плану арабськими. 
У вступі вказується доцільність вибору даної теми та актуальність поставлених у ній завдань. Також може бути розглянуто історію розвитку зварювального виробництва, застосування того чи іншого способу зварювання(різання) у промисловості. 
Теоретична частина  (20-25 стор.) містить вибір та обґрунтування зварювального обладнання, матеріалів та необхідного інструменту для виготовлення виробу зазначеного у темі листової роботи, організацію робочого місця, опис будови та принципу дії вибраного зварювального обладнання. Розкриватися технологія та особливості процесу зварювання. 
Практична частина (15-20 стор.) містить технологічну послідовність виготовлення виробу, зазначеного у темі роботи. Розрахунок основних режимів зварювання(різання). Визначення кількості необхідного матеріалу для виготовлення виробу, зазначеного у темі.
Контроль якості: (8-10стор.)містити основні дефекти зварних з'єднань , причини виникнення та способи запобігання та усунення дефектів .
Техніка безпеки (10-15сотр.) повинна розкривати питання, пов'язані з безпечними умовами праці , а саме вимоги до організації робочого місця зварника, до спец. одягу, до обладнання та інструменту. Розкривати техніку безпеки під час роботи, перед початком роботи, після закінчення зварювальних робіт.
Література:
1. Бібліографічний опис оформлюється згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис.Загальні вимоги та правила складання".
2. Опис складається з елементів, які поділяються на обов'язкові та факультативні. У бібліографічному описі можуть бути лише обов'язкові чи обов'язкові та факультативні елементи. Обов'язкові елементи містять бібліографічні відомості, що забезпечують ідентифікацію документа. їх наводять у будь-якому описі. Проміжки між знаками та елементами опису є обов'язковими та використовуються для розрізнення знаків граматичної та приписаної пунктуації.
3. У списку опублікованих праць здобувача, який наводять у роботі , необхідно вказати прізвища та ініціали всіх його співавторів незалежно від виду публікації.

Підсумкова випускна робота повинна містити додатки (креслення, ескізі, малюнки, розрахунки, методичні матеріали тощо).

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ПІДСУМКОВОЇ ВИПУСКНОЇ РОБОТИ
 
Підсумкова випускна робота виконується рукописним чи машинописним способом на одній стороні аркуша білого паперу формату А4 (210×297 мм) за ДСТ.
Текст підсумкової випускної роботи варто писати, дотримуючи наступних розмірів полів (не менше): ліве – 30, праве – 10, верхнє – 20, нижнє – 20  мм , 14 шрифт серії GOST. http://studlab.com/news/chertezhnye_shrifty_dlja_word_po_gostu/2011-03-16-51

 Зміст дипломної роботи заганяється в рамки(Додаток2) http://fotokolorit.ru/blog/listy-a4-s-ramkoj-gost.html

Загальний обсяг підсумкової випускної роботи, крім додатків – не менше ніж 45  сторінок .
При використанні в роботі тез, положень, цитат, запозичених зі спеціальної літератури, обов'язкова посилання на автора.
Текст має викладати ясно, точно і чітко, не можна допускати довільних скорочень слів, вживати не загальновизнану термінологію. Усі таблиці, схеми, креслення, малюнки та інші ілюстровані матеріали повинні бути озаглавлені та пронумеровані.
Нумерація сторінок – наскрізна . Титульний лист включають у загальний обсяг роботи , але цифру сторінки починають проставляти з листа , що випливає за титульним .



Приклад оформлення змісту підсумкової випускної роботи

ЗМІСТ
І.Вступ
ІІ. Техніка безпеки;
2.1……………
2.2…………….
2.3…………….

ІІІ. Теоретична частина.
3.1.………………
3.2……………….
3.3……………….
IV . Практична частина.
4.1……………….
4.2……………….
4.3……………….
V. _ Контроль якості
5.1…………..
5.2…………..
5.3…………..

Література
Додатки

 



ЗМІСТ
І.Вступ
ІІ. Техніка безпеки;
2.1……………
2.2…………….
2.3…………….

ІІІ. Теоретична частина.
3.1.………………
3.2……………….
3.3……………….
IV . Практична частина.
4.1……………….
4.2……………….
4.3……………….
V. _ Контроль якості
5.1…………..
5.2…………..
5.3…………..

Література
Додатки









ДР 43.7212
Лист





3
Зм.
Аркуш
№ докум.
Підпис
Дата



Немає коментарів:

Дописати коментар